Telewizja Półwysep - Strona Główna

powróć do komunikatów » komunikaty

Uwaga Konkurs! do wygrania zestawy kosmetyków plażowych NIVEA SUN i niezwykłe lalki NIVEA

Pełne dobrej zabawy, a zarazem bezpieczne plażowanie? To gwarantuje marka NIVEA SUN, która już kolejny raz zagości w 9 najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach ze swoją strefą Podwórko NIVEA na plaży. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje –to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy, ale przede wszystkim skorzystać z wiedzy ekspertów NIVEA SUN na temat bezpiecznego opalania się. ( można tu dodać treść całej informacji prasowej wraz z rozkładem zajęć w ciągu dnia)

Uwaga Konkurs!

Chcesz wygrać jeden z 5 zestawów nagród składających się z kosmetyków plażowych NIVEA SUN i niezwykłej lalki NIVEA, która pokazuje jak promienie słoneczne działają na skórę? To proste! W ramach akcji Podwórko NIVEA na plaży możesz wziąć udział m.in. w warsztatach malowania koszulek, lekcji tańca, zabawie na torze wodnym, warsztatach naukowych, czy zajęciach jogi i fitnessu.

Napisz nam które zajęcia wybrałbyś dla siebie i uzasadnij ciekawie dlaczego! 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: info@polwysep.pl na dpowiedzi czekamy do niedzieli (23.07.2017r) do godz. 20:00 (w odpowiedzi prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki nagrody).

Nagrody zostaną przyznane tym uczestnikom konkursu, którzy prześlą najciekawsze odpowiedzi (listę zwycężców opublikujemy w poniedziałek 24.07.2017r.).

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty!

"Dla siebie wybrałabym zajęcia z jogi - by w tych niespokojnych czasach zapewnić sobie spokój ducha oraz fitness, by zdążyć uciec gdzie pieprz rośnie zanim będzie za późno!"
Justyna z Piekar Śląskich

"Wybrałabym dla siebie zabawę na torze wodnym, bo cenię aktywne spędzanie czasu na plaży, nie jestem plackiem, by tylko leżeć i się opalać! "
Ewelina z Piekar Śląskich

"Dla siebie wybrałbym warsztaty malowania koszulek, by móc wykonać piękną koszulkę dla mojego siostrzeńca."
Stanisław Jeżewski z Władysławowa

Wybrałabym taniec bo poprawia nastrój i dodaje mi dużo pozytywnej energii, redukuje stres oraz pozytywnie wpływa na moje zdrowie :)
Angelika z Borkowa 

Zdecydowanie wybieram zajęcia z Jogi i ftnessu "Najpierw ćwiczę Jogę z Misiem Jogi, Potem Fitness i mam piękne nogi" 
Dorota z Gdańska

 

Gratulujemy zwycięzcom

Zestawy nagród:

  • Laleczka UV Zosia która zmienia kolor skóry pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki aplikacji balsamu NIVEA SUN Kids laleczka chroniona jest przed przebarwieniami. Idealny gadżet do nauki profilaktyki ochrony słonecznej malucha! J

PRODUKTY OD NIVEA SUN:

  • Nawilżający balsam do opalania NIVEA Sun Protect & Moisture SPF 50 i Nawilżający spray do opalania NIVEA Sun Protect & Moisture SPF 30 pomogą zapewnić natychmiastową i długotrwałą ochronę skóry przed poparzeniem słonecznym oraz przedwczesnym starzeniem się skóry, a teraz dodatkowo chronią ubrania przed żółtymi plamami.

PRODUKTY DLA DZIECI OD NIVEA SUN:

  • Balsam ochronny na słońce NIVEA Sun Kids Swim & Play SPF 50+, Kieszonkowy balsam ochronny na słońce NIVEA Sun Kids SPF 30 i Nawilżający balsam ochronny na słońce NIVEA Sun Kids SPF 50+ stworzone specjalnie z myślą o delikatnej skórze dziecka, pomagają zapewnić natychmiastową ochronę. Zawierają system filtrów UVA/UVB oraz innowacyjną formułę ochrony ubrań przed plamami. 

 

źródło: własne
 
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX