Telewizja Półwysep - Strona Główna

Wladysławowo

Apel PartnerFirm do pracodawców
2015-12-08 Wladysławowo, inne
Krótki apel do pracodawców wahających się nad zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Dofinansowania do pensji z PFRON są najlepszą zachętą, aby zatrudnić osobę z grupą inwalidzką. My pomagamy w ich pozyskiwaniu. http://partnerfirm.pl/
Wieczornica Alei Gwiazd Sportu 2014
2014-10-30 Wladysławowo, sport
We Władysławowie w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbyła się Wieczornica poświęcona pamięci wybitnych sportowców, których już nie ma wśród nas… Podczas tegorocznego spotkania uczciono pamięć gdańskiego himalaisty Andrzeja Marciniaka odsłaniając jego gwiazdę, zamocowaną w rzeźbie "Korona Himalajów".
Spotkanie opłatkowe KGW we Władysławowie
2011-12-16 Wladysławowo, religia
Tradycyjnie we Władysławowie odbyło się spotkanie opłatkowe na które przybyły delegacje KGW z ziemi puckiej oraz przedstawiciele władz z naszego regionu. Na wstępie wystąpiły dzieci prezentując przybyłym gościom jasełka. Nie obyło się oczywiście bez wspólnej biesiady i śpiewania kolęd.
Miasta wolne od dymu tytoniowego
2011-12-02 Wladysławowo, edukacja
Kampania realizowana jest w ramach Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce oraz projektu „Odświeżamy nasze miasta. W ramach kampanii „Miasta wolne od dymu” zaplanowano emisję spotu telewizyjnego oraz radiowego w mediach ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych, a także emisję spotu edukacyjnego na monitorach LCD w autobusach i tramwajach na terenie 15 polskich miast.
Wieczornica na Alei Gwiazd Sportu
2011-10-29 Wladysławowo, sport
W sobotę 29.10.2011r. w Cetniewie wspomniano nieżyjących już mistrzów sportu, którzy zostali upamiętnieni w Alei Gwiazd Sportu.
Halleriada
2011-08-13 Wladysławowo, historia
W sobotę 13 sierpnia 2011 odbyła się we Władysławowie "Halleriada" połączona z festynem parafialnym. Wśród atrakcji m.in. rejs kutrem rybackim czy możliwość spróbowania wytworów kuchni regionalnej.
XII Edycja Alei Gwiazd Sportu
2011-08-06 Wladysławowo, sport
Tegorocznej Alei Gwiazd Sportu towarzyszyło wiele imprez sportowych i rekreacyjnych – jedną z nich był rodzinny Krajoznawczy rajd rowerowy od obelisku „Gwiazda Północy” w Jastrzębiej Górze do Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie. Organizatorem rajdu była Fundacja Alei Gwiazd Sportu, Bank BGŻ i vortal turystyczny www.polwysep.pl
Modelowy Domek Energetyczny we Władysławowie
Modelowy Dom Energetyczny jest instalacją demonstracyjną Odnawialnych Źródeł Energii. Odwiedzające go osoby mogą zapoznać się z mechanizmami funkcjonowania OZE oraz możliwościami wykorzystania instalacji w realizacji różnego typu inwestycji. Już od początku lipca można go zwiedzać na rogu ulicy Spokojnej i Morskiej.
Olimpiada Maluchów - OPO Cetniewo 2011
2011-06-08 Wladysławowo, sport
W hali sportowej OPO „CETNIEWO” odbyła się cykliczna impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka - Olimpiada Malucha. Gościem honorowym, który otworzył Olimpiadę oraz życzył wszystkim wspaniałej zabawy był nasz znakomity siatkarz Daniel Pliński.
IV Kaszubski Weekend Artystyczny 2011
IV Kaszubski Weekend Artystyczny oraz uruchomienie fontanny przy Alei Gwiazd Sportu zainaugurowało sezon letni 2011 we Władysławowie. Zobaczcie jak bawili się mieszkańcy i turyści podczas pierwszej imprezy sezonu letniego.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX