Telewizja Półwysep - Strona Główna

Żelistrzewo

Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck 2014
2014-10-26 Żelistrzewo, rozrywka
Wiejskim Klubie Kultury w Żelistrzewie odbyła się inauguracja roku kulturowego Gminy Puck. W ramach tego wydarzenia nastąpiło wręczenie nagrody konkursowej "Klubowego Bursztynowego Lauru".
Debata o stanie edukacji w Gminie Puck
2014-02-20 Żelistrzewo, edukacja
Debata „Wybrane aspekty polityki oświatowej w Gminie Puck”, która odbyła się 20 lutego 2014 r. w sali Domu Kultury w Żelistrzewie. Jakość pracy szkoły w kontekście jej społecznych funkcji – prof. dr hab. Tomasz Szkudlarek – Kierownik Zakładu Filozofii Wychowania i Studiów Kulturowych przy Instytucie Pedagogiki UG
XII Puckie Spotkania Kolędnicze
2014-01-10 Żelistrzewo, inne
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyły się XII Puckie Spotkania Kolędnicze. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia oraz propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck
2013-12-15 Żelistrzewo, inne
W Żelistrzewie odbył się Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck. W ramach tej uroczystości odbyła się Gala Sportu podczas, której podsumowano rok sportowy. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze LZS, oraz 10-ciu najlepszych sportowców. Organizatorem był Wójt Gminy Puck i Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
2013-11-24 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
XI Zjazd Kaszubskich Śpiewaków
2013-09-21 Żelistrzewo, inne
W Żelistrzewie spotkali się na swoim jedenastym już zjeździe kaszubskie chóry działające w Radzie Kaszubskich Chórów.
„Wieczaryna”
2013-03-20 Żelistrzewo, rozrywka
"Wieczór z kulturą Białorusi". W ramach wieczoru wystąpił białoruski zespół folklorystyczny "Wieczaryna" działający przy Pałacu Kultury w Mińsku. Oprócz białoruskiej pieśni, zespół wykonał utwory w językach: rosyjskim, hebrajskim, polskim i ukraińskim.
XVII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie
2013-01-27 Żelistrzewo, rozrywka
Dnia 27 stycznia 2013 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
20-lecie Samorządu Gminy Puck
2011-05-28 Żelistrzewo, święto
W Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie, odbyła się Uroczysta Sesja Rady Gminy Puck z okazji 20-lecia Samorządu Gminy Puck. Na Sesje zaproszono wielu wybitnych Gości. Sesja rozpoczęła się od prezentacji historycznej, Wójta Gminy Pana Tadeusza Puszkarczuka na temat osiągnięć Gminy w ciągu tych 20 lat. Podczas uroczystości odbył się koncert muzyki klasycznej w wykonaniu solistów Cappelli Gedanensis.
VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce 2011
2011-04-03 Żelistrzewo, sport
W Żelistrzewie odbył się VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce. Kategorię kulturystyka mężczyzn powyżej 90kg i OPEN wygrał Tomasz Pepłowski. Zobacz naszą relację z tych zawodów!
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2014 SEMWIT / StudioFX