Telewizja Półwysep - Strona Główna

Połczyno

filmy dostępne bez logowania
Gala Sporu Gminy Puck
2015-01-15 Połczyno, sport
W Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie odbyła się GALA SPORTU. W programie: podsumowanie LIGI SPORTOWEJ Gminy Puck za 2014 rok oraz wyróżnienia i podziękowania dla 10-ciu najlepszych sportowców i działaczy. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck
V Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce
2011-06-05 Połczyno, sport
W Połczynie z udziałem 210 zawodników odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego i Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach mogli uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 30 lat wśród kobiet oraz 35 lat wśród mężczyzn. Zawodnicy za miejsca od I do III otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczył wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.
Elektrorecykling
2010-08-04 Połczyno, inne
Zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym nie wolno wyrzucać urządzeń RTV i AGD wraz z innymi odpadami. Za wyrzucenie np. telewizora do śmietnika grozi kara grzywny nawet do 5 tys. zł! Legalnie i co ważne bez szkody dla środowiska zużytego sprzętu można się pozbyć na kilka sposobów.
Gminny Festyn Rekreacyjno-Sportowy
2010-07-18 Połczyno, sport
W Połczynie podczas Gminnego Festynu Rekreacyjnego tradycyjnie, po raz kolejny zwyciężyła drużyna ze Strzelna. Gratulujemy!
IV Mistrzostwa Weteranów w Lekkiej Atletyce
2010-06-06 Połczyno, sport
Dzisiejsza cywilizacja nie sprzyja aktywności ruchowej. Mistrzostwa Weteranów w lekkiej atletyce odbywające się już po raz czwarty, były świetną okazją, aby uzmysłowić sobie, że. wypoczywać można także aktywnie, a to jest o wiele bardziej korzystne zarówno dla naszego zdrowia jak i dobrego samopoczucia.
III Mistrzostwa Weteranów w Lekkiej Atletyce
2009-06-21 Połczyno, sport
W Połczynie odbyły się III Mistrzostwa Weteranów Gminy Puck w Lekkiej Atletyce.
Konkurs „Rodnej Mowy”
16 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski Rodnej Mowy w Połczynie.
11 Listopada SP w Połczynie
2007-11-11 Połczyno, święto
11 listopada, Święto Odzyskania Niepodległości.
Dożynki Gminne - Połczyno 2007
2007-09-02 Połczyno, święto
Połczyno w tym roku, było organizatorem dorocznego święta plonów - dożynek. Plac przy remizie strażackiej 2 września wypełnił się do ostatniego miejsca. Na placu królowały żniwne korony z 22 wsi w powiecie.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX