Telewizja Półwysep - Strona Główna

Chłapowo

Próba bica rekordu w jedzeniu śniadania
2014-11-08 Chłapowo, biznes
Zdrowe śniadanie uczniów Szkoły Podstawowej w Chłapowie. Dzieci przygotowały kolorowy posiłek i włączyli się w próbę bicia rekordu Guinessa w ramach akcji ogłoszonej przez Światową Organizację Zdrowia. W tym samym czasie do posiłku zasiedli uczniowie w wielu szkołach na terenie Polski.
Naukowo o bursztynie - Marian Zawadzki
W sensie geochronologicznym powstanie bursztynu szacuje się na okres dewonu czyli około 400 milionów lat temu. Dzisiaj wiemy, że bursztyn bałtycki jest przeobrażoną żywicą drzew iglastych, które porastały rejon obecnego morza i skamieniałości sprzed 30 milionów lat. Wakacje nad morzem to okazja aby odwiedzić pracownię bursztynu "Damroka" w Chłapowie przy ul. Władysławowskiej 56.
Koncert Live Acoustic Sound
Rockowe aranżacje utworów Queen, Depeche Mode, czy Oasis. Mocny, świetny wokal i gitary akustyczne. Komu brakuje pomysłu na spędzenie deszczowego urlopu, polecamy muzykę na żywo trójmiejskiej grupy Duo Acoustic.
Karaoke na Pomarańczowym
Rozśpiewana zabawa z mikrofonem w ręku, relaksujące hobby, a może czasem... początek kariery wokalnej;) Tak czy inaczej karaoke to dobry sposób na spędzenie deszczowych, letnich wieczorów.
Przedstawienie profilaktyczne „NA RATUNEK”
Przedstawienie profilaktyczne "NA RATUNEK"
Uroczystości w OSP w Chłapowie
Uroczystości w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chłapowie. Wiążą się one ze 125 rocznicą ochrony przeciwpożarowej oraz 25-leciem nadania sztandaru jednostce.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX