Telewizja Półwysep - Strona Główna

Mechowo

filmy dostępne bez logowania
Koncerty cysterskie -„Ad te, Domine”
2014-10-04 Mechowo, rozrywka
W kościele parafialnym w Mechowie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy Wokalno-instrumentalny zespół muzyki dawnej "Ad te, Domine". Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck.
Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck 2013
2013-10-20 Mechowo, rozrywka
W kościele parafialnym w Mechowie odbył się Koncert Cysterski w wyk. Chóru "Jubileum" z Żelistrzewa. Po koncercie w Wiejskim Klubie Kultury odbyła się inauguracja roku kulturowego Gminy Puck. W ramach tego wydarzenia nastąpiło wręczenie nagrody konkursowej "Klubowego Bursztynowego Lauru".
Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck
2012-10-14 Mechowo, rozrywka
W Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbyła się uroczystość poświęcona kulturze i sztuce Gminy Puck. W ramach tej uroczystości odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego Gminy Puck z pamięcią rocznic Jana Drzeżdżona 75 urodzin i 20 śmierci Pisarza.
Koncert cysterski w Mechowie
2010-09-19 Mechowo, religia
19.09.2010 roku w kościele parafialnym w Mechowie słuchaliśmy chorałów gregoriańskich wykonanych przez solistów Cappelli Gedanensis i Anny Asmus- sopran. Koncert został zorganizowany dzięki Wójtowi Gminy Puck, Parafii św. Jakuba aps. i Mikołaja i Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w gminie Puck. Rys historyczny zakonu cysterskiego przedstawiła Danuta Dettlaff.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX