Telewizja Półwysep - Strona Główna

Najczęściej oglądane

Gotowanie z Piratem - Filet armatorski ze śledzia
Gotowanie z Piratem. Filet armatorski ze śledzia. kpt. Marian Leszek Wiśniewski.
Gmina Puck - Zaprasza!
Gmina Puck zaprasza!
XX Finał WOŚP w Gminie Puck
W tegorocznym XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejny raz mieszkańcy Gminy Puck okazali olbrzymie serce. W tym roku orkiestra grała pod hasłem "Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
„W kręgu cysterskiego chorału”
17366 Starzyno, religia
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy psalmy i poezje bł. Jana Pawła II w interpretacji Weroniki Korthals.
23. Sesja Rady Gminy Puck
Zapraszamy do obejrzenia XXIII sesji Rady Gminy Puck, która odbyła się w dniu 30.08.2012 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck.
Dożynki Gminy Puck - Rekowo Górne 2012
Dożynki rozpoczęły się Mszą św. dziękczynną. Podczas uroczystości rolnicy z Gminy Puck zostali odznaczeni medalem "Zasłużony dla Rolnictwa". W czasie Dożynek odbyły się też występy zespołów folklorystycznych i rozrywkowych. Ponadto była kuchnia kaszubska, wesołe miasteczko, prezentacje twórców ludowych, stoiska handlowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Bursztynowa Miss Polski - Władysławowo
We Władysławowie odbyły się ostatnie, III Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Piękności Bursztynowa Miss Polski 2011. Dziesięć kandydatek z kilku miast Polski zaprezentowało się w czterech wyjściach konkursowych przed jury oraz licznie zgromadzoną publicznością.
Dożynki Gminne - Żelistrzewo 2010
W Żelistrzewie po raz kolejny obchodzono Święto Ziemi Polskiej. Dzień w którym świętuje się ukończenie żniw i prac na polu nazywane jest różnie, Dożynkami, świętem chleba, dniem rolników. Niezależnie jednak od nazwy jest to dzień nas wszystkich, korzystających z płodów ziemi rolnej.
Kaszubskie Dożynki Gminy Puck - Celbowo 2013
10732 Celbowo, święto
25 sierpnia 2013r. w Celbowie odbyły się Kaszubskie Dożynki Gminy Puck. Dożynki są okazją do pełnej integracji i ukazaniem aktywności społecznej naszych wiejskich środowisk. Podczas uroczystości rolnicy z Gminy Puck zostali odznaczeni przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierza Plocke medalem "Zasłużony dla Rolnictwa".
Wyprawa Artura Labuddy Granicami bez granic
Artur Labudda swoją odwagą, siłą charakteru i optymizmem mógłby obdzielić niejednego malkontenta, sam o sobie mówi „Taki zwykły człowieczek”. Kilka lat temu zafascynowany literaturą Romualda Kaperskiego, wyruszył z przyjaciółmi na Syberię. Dziś szykuje się do kolejnej wyprawy. Przedzierając się quadem wzdłuż granic Polski, chce pokonać granice ludzkich przekonań oraz własnych słabości.
Figle Gnieżdżewskich Gburów
W Gnieżdżewie odbył się VI Festyn Folklorystyczny "Figle Gnieżdżewskich Gburów". Po powitaniu przybyłych Gości przez Sołtysa wsi, rozpoczęła się świetnie przygotowana przez Mieszkańców Gnieżdżewa inscenizacja na podstawie książki "Figle gnieżdżewskich gburów" Pana Jana Patok.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX