Telewizja Półwysep - Strona Główna

Najczęściej oglądane

Gotowanie z Piratem - Filet armatorski ze śledzia
Gotowanie z Piratem. Filet armatorski ze śledzia. kpt. Marian Leszek Wiśniewski.
23. Sesja Rady Gminy Puck
Zapraszamy do obejrzenia XXIII sesji Rady Gminy Puck, która odbyła się w dniu 30.08.2012 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck.
XX Finał WOŚP w Gminie Puck
W tegorocznym XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejny raz mieszkańcy Gminy Puck okazali olbrzymie serce. W tym roku orkiestra grała pod hasłem "Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Gmina Puck - Zaprasza!
Gmina Puck zaprasza!
„W kręgu cysterskiego chorału”
10211 Starzyno, religia
W kościele parafialnym w Starzynie odbył się kolejny koncert cysterski z cyklu "W kręgu cysterskiego chorału". Tym razem w murach Starzyńskiego Kościoła usłyszeliśmy psalmy i poezje bł. Jana Pawła II w interpretacji Weroniki Korthals.
Dożynki Gminy Puck - Rekowo Górne 2012
Dożynki rozpoczęły się Mszą św. dziękczynną. Podczas uroczystości rolnicy z Gminy Puck zostali odznaczeni medalem "Zasłużony dla Rolnictwa". W czasie Dożynek odbyły się też występy zespołów folklorystycznych i rozrywkowych. Ponadto była kuchnia kaszubska, wesołe miasteczko, prezentacje twórców ludowych, stoiska handlowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Dożynki Gminne - Żelistrzewo 2010
W Żelistrzewie po raz kolejny obchodzono Święto Ziemi Polskiej. Dzień w którym świętuje się ukończenie żniw i prac na polu nazywane jest różnie, Dożynkami, świętem chleba, dniem rolników. Niezależnie jednak od nazwy jest to dzień nas wszystkich, korzystających z płodów ziemi rolnej.
Bursztynowa Miss Polski - Władysławowo
We Władysławowie odbyły się ostatnie, III Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Piękności Bursztynowa Miss Polski 2011. Dziesięć kandydatek z kilku miast Polski zaprezentowało się w czterech wyjściach konkursowych przed jury oraz licznie zgromadzoną publicznością.
Kaszubskie Dożynki Gminy Puck - Celbowo 2013
25 sierpnia 2013r. w Celbowie odbyły się Kaszubskie Dożynki Gminy Puck. Dożynki są okazją do pełnej integracji i ukazaniem aktywności społecznej naszych wiejskich środowisk. Podczas uroczystości rolnicy z Gminy Puck zostali odznaczeni przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierza Plocke medalem "Zasłużony dla Rolnictwa".
Otwarcie ścieżki rowerowej Swarzewo - Krokowa
9 lipca 2011r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej ścieżki rowerowej. W uroczystości uczestniczyli miedzy innymi: Marszałek Woj. Pomorskiego Mieczysław Struk, Wiceminister Rolnictwa Kazimierza Plocke, Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, Wójt Gminy Krokowej Henryk Doering. Trasa rowerowa o długości 17,35km powstała na odcinku byłej linii kolejowej "Swarzewo-Krokowa".
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2017 SEMWIT / StudioFX