Telewizja Półwysep - Strona Główna

sport

Gala Sporu Gminy Puck
2015-01-15 Połczyno, sport
W Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie odbyła się GALA SPORTU. W programie: podsumowanie LIGI SPORTOWEJ Gminy Puck za 2014 rok oraz wyróżnienia i podziękowania dla 10-ciu najlepszych sportowców i działaczy. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck
Wieczornica Alei Gwiazd Sportu 2014
2014-10-30 Wladysławowo, sport
We Władysławowie w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbyła się Wieczornica poświęcona pamięci wybitnych sportowców, których już nie ma wśród nas… Podczas tegorocznego spotkania uczciono pamięć gdańskiego himalaisty Andrzeja Marciniaka odsłaniając jego gwiazdę, zamocowaną w rzeźbie "Korona Himalajów".
XIX Biegi Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy
2014-10-11 Leśniewo, sport
Organizatorzy: Parafia Rzymsko – Katolicka w Leśniewie, Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie Oddz. w Leśniewie, Sołectwa: Leśniewo, Domatówko, Domatowo, Rodzina Piaśnicka, Starostwo Powiatowe Puck, Urząd Gminy Puck, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, LKS Ziemi Puckiej.
Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck
2013-12-15 Żelistrzewo, sport
W Żelistrzewie odbył się Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck. W ramach tej uroczystości odbyła się Gala Sportu podczas, której podsumowano rok sportowy. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze LZS, oraz 10-ciu najlepszych sportowców. Organizatorem był Wójt Gminy Puck i Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Rajd rowerowy Swa­rzewo - Krokowa
2013-09-14 Swarzewo, sport
Dnia 14 września br. odbył się RAJD ROWEROWY 2013 ścieżką rowerową "KROKÓWKA" z Swarzewa - Dworzec do Radoszewa - Kuźnia. Spo­tka­nie zakoń­czyło się wspólnym pik­ni­kiem w Rado­sze­wie/Kuźnia z udziałem kapeli „Ple­sta” Józefa Roszmana.
Mistrzostwa Gminy Puck w Lekkiej Atletyce
2013-06-23 Puck, sport
Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zostały rozegrane w dniu 23 czerwca 2013 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku.
IX Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce
2013-03-24 Żelistrzewo, sport
W niedzielę, 24 marca, w żelistrzewskim Domu Kultury odbył się IX Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce. W zawodach, obok uczestników z powiatu puckiego, wzięło udział wielu zawodników z całej Polski.
Wieczornica na Alei Gwiazd Sportu
2011-10-29 Wladysławowo, sport
W sobotę 29.10.2011r. w Cetniewie wspomniano nieżyjących już mistrzów sportu, którzy zostali upamiętnieni w Alei Gwiazd Sportu.
I Familiada Sportowa - Camping „Maszoperia”
2011-08-10 Jastarnia, sport
W Jastarni na Campingu „Maszoperia” odbyła się pierwsza Familiada Sportowa między campingami półwyspu Helskiego. W imprezie brały udział dzieci w wieku od 5 do 10 lat z rodzicami. W programie były m.in. quizy sportowe, tory przeszkód, przeciąganie liny, mini disco, karaoke familijne i wiele innych atrakcji. Impreza odbyła się pod egidą Burmistrza Miasta Jastarni.
XII Edycja Alei Gwiazd Sportu
2011-08-06 Wladysławowo, sport
Tegorocznej Alei Gwiazd Sportu towarzyszyło wiele imprez sportowych i rekreacyjnych – jedną z nich był rodzinny Krajoznawczy rajd rowerowy od obelisku „Gwiazda Północy” w Jastrzębiej Górze do Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie. Organizatorem rajdu była Fundacja Alei Gwiazd Sportu, Bank BGŻ i vortal turystyczny www.polwysep.pl
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX