Telewizja Półwysep - Strona Główna

sport

III Półmaraton Ziemi Puckiej 2011
2011-07-30 Gmina Puck, sport
Po raz trzeci na terenie Powiatu Puckiego odbył się maraton Ziemi Puckiej, w którym udział wzięło ponad 700 uczestników. Organizatorem Półmaratonu był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej przy współpracy z Urzędem Miasta Puck, Urzędem Gminy Puck i Starostwem Powiatowym w Pucku.
Otwarcie ścieżki rowerowej Swarzewo - Krokowa
2011-07-09 Gmina Puck, sport
9 lipca 2011r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej ścieżki rowerowej. W uroczystości uczestniczyli miedzy innymi: Marszałek Woj. Pomorskiego Mieczysław Struk, Wiceminister Rolnictwa Kazimierza Plocke, Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, Wójt Gminy Krokowej Henryk Doering. Trasa rowerowa o długości 17,35km powstała na odcinku byłej linii kolejowej "Swarzewo-Krokowa".
Olimpiada Maluchów - OPO Cetniewo 2011
2011-06-08 Wladysławowo, sport
W hali sportowej OPO „CETNIEWO” odbyła się cykliczna impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka - Olimpiada Malucha. Gościem honorowym, który otworzył Olimpiadę oraz życzył wszystkim wspaniałej zabawy był nasz znakomity siatkarz Daniel Pliński.
V Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce
2011-06-05 Połczyno, sport
W Połczynie z udziałem 210 zawodników odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego i Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach mogli uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 30 lat wśród kobiet oraz 35 lat wśród mężczyzn. Zawodnicy za miejsca od I do III otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczył wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.
Regaty o Puchar „Małego Morza” 2011
2011-05-01 Chałupy, sport
Po raz 10 na wodach Zatoki Puckiej rozegrane zostały regaty o puchar pierwszego na Półwyspie Helskim kempingu "Małe Morze". W zawodach wzięło udział 12 załóg z całego kraju. Najstarszy zawodnik liczył sobie 88 wiosenek.
V Memoriał im. Zenka Jakubowskiego - 2011
2011-04-10 Wladysławowo, sport
Po raz piąty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbył się MEMORIAŁ ZENKA JAKUBOWSKIEGO w tenisie stołowym. Organizatorem imprezy był Hotel "Rejs" przy współpracy z OPO "Cetniewo", pod honorowym patronatem Urzędu Miasta.
VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce 2011
2011-04-03 Żelistrzewo, sport
W Żelistrzewie odbył się VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce. Kategorię kulturystyka mężczyzn powyżej 90kg i OPEN wygrał Tomasz Pepłowski. Zobacz naszą relację z tych zawodów!
„Puchar Władysławowa” w pływaniu 2010
2010-12-09 Wladysławowo, sport
W OPO Cetniewo odbył się "Puchar Władysławowa" w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjum. Dzieci i młodzież brały udział w startach indywidualnych i sztafecie. Zwycięscy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Na trybunach zasiedli licznie kibice w tym rodzice startujących dzieciaków.
Otwarcie Hali i Szkoły Mistrzostwa Sportowego
2010-11-07 Wladysławowo, sport
W dniu 6 listopada odbyło się długo oczekiwane otwarcie zmodernizowanej hali interdyscyplinarnej oraz otwarcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich im Feliksa Stamma „CETNIEWO” we Władysławowie.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2021 SEMWIT / StudioFX