Telewizja Półwysep - Strona Główna

służba zdrowia

Krwiodawstwo we Władysławowie
„Od stóp do głowy krąży, potok niepowstrzymany(…)Pomyślcie, co się dzieje! Jaki to pęd opętany!” Parafrazując słowa Tuwima poruszamy temat krwiodawstwa. Tak niewiele trzeba by dać innym dar dalszego cieszenia się życiem. Dawcy, którzy przyszli na ostatnią akcję we Władysławowie dobrze o tym wiedzą. Zobacz sam, że nie wymaga to od Ciebie krzty wyrzeczeń. Po prostu, wystarczy chcieć.
Dyrektor PO NFZ w puckim hospicjum
2010-03-18 Puck, służba zdrowia
Puckie hospicjum odwiedziła dyrektor pomorskiego oddziału NFZ. Celem wizyty było kompleksowe zapoznanie się z funkcjonowaniem placówki oraz rozmowa z księdzem Kaczkowskim na tematy związane z inicjatywami prorozwojowymi. Jak została oceniona działalność instytucji oraz czego możemy spodziewać się w przyszłości, prezentujemy w naszym reportażu.
Morskie służby poszukiwania i ratownictwa
Ciężko pracują często ryzykując własnym życiem...a to wszystko po to, byśmy czuli się bezpiecznie na wodach Morza Bałtyckiego. Zobacz i posłuchaj jak wygląda "codzienność" pracowników Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa (SAR).
Nowoczesne metody leczenia przepuklin w Pucku
2010-01-22 Puck, służba zdrowia
Przedstawiamy relację z laparoskopowego zaopatrzenia przepukliny nawrotowej. Na zaproszenie Dr Macieja Śmietańskiego, w zabiegu wziął udział Dr Jan Kukleta. Obaj panowie zaliczają się do elity światowej chirurgi w swoich specjalizacjach. Prócz tego dowiedz się więcej o znanym producencie kosmetyków, mającym niemały wpływ na Ciebie, gdy lekarze sięgają po instrumenty medyczne.
1% podatku na Puckie Hospicjum  pw. św. Ojca Pio
2010-01-19 Puck, służba zdrowia
Puckie hospicjum pw. Św. Ojca Pio pomaga, nieuleczalnie chorym, żyć bez bólu. Nie nadwyrężając swojego budżetu, Potrafisz sprawić by na ich twarzach pojawił się ponownie uśmiech. Dla Ciebie to tylko 1%! Ks. Kaczkowski opowiada o znaczeniu placówki. Posłuchaj głosów personelu oraz tego, co sami pensjonariusze twierdzą na temat warunków tam panujących. ODDAJ KREW! - harmonogram akcji.
Całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych
2010-01-18 Puck, służba zdrowia
21.01.2010 Komisja Zdrowia ma określić ostateczny kształt ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Wiele emocji wzbudza całkowity zakaz palenia w lokalach gastronomiczno rozrywkowych. Posłuchaj, co sądzą o tym właściciele naszych lokali. Jaką opinię, w tej kwestii, wyrażają ich klienci? Co o paleniu i jego następstwach mówi lekarz?
Przekazanie certyfikatu jakości Puckiemu Szpitalowi
2009-04-20 Puck, służba zdrowia
Powiatowa lecznica uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2008, który wręczono podczas uroczystości w Pucku. To pierwszy taki szpital na Pomorzu, podkreślali z dumą pracownicy szpitala. Prace nad pozyskaniem certyfikatu na świadczenia medyczne rozpoczęły się jeszcze za kadencji dyrektor Ewy Bonk-Woźniakiewicz.
Centrum referencyjne leczenia przepuklin
2009-03-17 Puck, służba zdrowia
Centrum referencyjne leczenia przepuklin.
2009-02-06 Puck, służba zdrowia
Celem kampanii jest uświadomienie kobietom, że rakowi szyjki macicy, drugiemu co do częstości występowania rakowi u młodych kobiet, można skutecznie zapobiegać.
17 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Helu
2009-01-11 Hel, służba zdrowia
11 stycznia 2009 roku po raz 17 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierano pieniądze na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Finałowi przyświecało będzie również hasło „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX