Telewizja Półwysep - Strona Główna

wędkarstwo

Zawody Wędkarskie „Bursztynowy Dorsz” 2010
VIII edycja zawodów im. kpt. Mariana Leszka Wiśniewskiego o Puchar "Bursztynowego Dorsza" zakończona. Po raz kolejny amatorzy wędkarstwa morskiego mieli okazję spotkać się w swoim gronie i powalczyć o puchar „Bursztynowego Dorsza”.
VII Festiwal Dorsza - Władysławowo 2009
W dniach 04-06 września 2009r. odbyła się już kolejna edycja wspaniałej imprezy z cyklu "FESTIWAL DORSZA" o puchar Burmistrza miasta Władysławowa.
Zawody Wędkarskie „Bursztynowy Dorsz” 2009
Obecność 36 wędkarzy pozwoliło na spotkanie, dające pełen relaks pobytu prawie 3-dniowego nad morzem. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowe pamiątki.
60-lecie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Pucku
2009-03-21 Puck, wędkarstwo
W spotkaniu w 60 rocznicę powstania Koła Nr 68 Polskiego Związku Wędkarskiego w Pucku uczestniczył Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierz Plocke. Na uroczystości obecni byli między innymi samorządowcy gmin powiatu puckiego, przedstawiciele ZO PZW w Gdańsku, Straży Granicznej, Stacji UG w Helu.
Zawody Wędkarskie „Bursztynowy Dorsz” - 2008
Impreza miała charakter integracyjny i kameralny, która była przeznaczona dla miłośników wędkarstwa dając im pełny relaks i odstresowanie od natłoku i gwaru. Ilość uczestników ograniczona została do wypłynięcia dwóch jednostek tj. "NEPTUN" "NEREIDA". Organizatorem był kpt. Marian Wiśniewski.
Belonada
2008-05-24 Puck, wędkarstwo
W dniach 24 i 25 maja na wodach Zatoki Puckiej rozegrano VI Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie „Belonada 2008”. Tym razem z portu rybackiego w Pucku wystartowało 76 zawodników reprezentujących 25 drużyn. W dwóch turach zawodów złowiono 176 belon.
Zawody w wędkarstwie morskim
Zawody w wędkarstwie morskim o puchar Starosty Powiatu Puckiego.
VI Festiwal Dorsza - Władysławowo 2007
Na kolejny Festiwal Dorsza przyjechało do Władysławowa 186 wędkarzy w tym wielu z zagranicy. W tym roku uczestnicy zostali poddani ciężkiej próbie. Silny wiatr (7 st B) pierwszego dnia połowów (08.09) spowodował, że choroba morska dotknęła wielu z nich.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX