Telewizja Półwysep - Strona Główna

edukacja

Próba bica rekordu w jedzeniu śniadania
2014-11-08 Chłapowo, edukacja
Zdrowe śniadanie uczniów Szkoły Podstawowej w Chłapowie. Dzieci przygotowały kolorowy posiłek i włączyli się w próbę bicia rekordu Guinessa w ramach akcji ogłoszonej przez Światową Organizację Zdrowia. W tym samym czasie do posiłku zasiedli uczniowie w wielu szkołach na terenie Polski.
Debata o stanie edukacji w Gminie Puck
2014-02-20 Żelistrzewo, edukacja
Debata „Wybrane aspekty polityki oświatowej w Gminie Puck”, która odbyła się 20 lutego 2014 r. w sali Domu Kultury w Żelistrzewie. Jakość pracy szkoły w kontekście jej społecznych funkcji – prof. dr hab. Tomasz Szkudlarek – Kierownik Zakładu Filozofii Wychowania i Studiów Kulturowych przy Instytucie Pedagogiki UG
Wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2013
2013-09-02 Leśniewo, edukacja
W Leśniewie została otwarta nowa szkoła podstawowa. To nowoczesny budynek na miarę XXI wieku z pełnowymiarową halą sportową. Oprócz oficjalnego otwarcia nowej szkoły, odbyła się tu wojewódzka inauguracja roku szkolnego. Gospodarzem uroczystości był wojewoda Ryszard Stachurski.
Festyn Ekologiczny „Jak jemy tak żyjemy”
2013-05-18 Połchowo, edukacja
W Połchowie odbył się Festyn ekologiczny pn "Jak jemy tak żyjemy". W programie były występy artystyczne dzieci i zespołów regionalnych, stoisko zdrowej żywności, porady dietetyka, sprzedaż kwiatów, stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, konkursy ekologiczne oraz zbiórka sprzętu RTV i AGD w zamian za drzewko.
Miasta wolne od dymu tytoniowego
2011-12-02 Wladysławowo, edukacja
Kampania realizowana jest w ramach Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce oraz projektu „Odświeżamy nasze miasta. W ramach kampanii „Miasta wolne od dymu” zaplanowano emisję spotu telewizyjnego oraz radiowego w mediach ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych, a także emisję spotu edukacyjnego na monitorach LCD w autobusach i tramwajach na terenie 15 polskich miast.
„Wielcy Kaszubi Synowie Ziemi Puckiej”
2011-02-27 Wierzchucino, edukacja
„Wielcy Kaszubi Synowie Ziemi Puckiej” pod redakcją Jadwigi Kirkowskiej to album upamiętniający zasłużonych Kaszubów z Ziemi Puckiej. Wydawcą jest Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział Wierzchucino. Laudacji dzieła dokonał w Wierzchucińskim Gimnazjum dyrektor Muzeum Ziemi Puckiej Mirosław Kuklik.
Uroczystość oddania rozbudowanego obiektu SP nr 2
2010-09-24 Wladysławowo, edukacja
24 września 2010r. odbyło się uroczyste oddanie do użytku rozbudowanego obiektu Szkoły Podstawowej Nr 2 we Władysławowie.
65-lecie I LO w Pucku
2010-09-18 Puck, edukacja
W dniu 18.09.2010 roku Puckie Liceum Ogólnokształcące uroczyście uczciło swoje 65-lecie. W akademii uczestniczyli absolwenci, uczniowie i pracownicy szkoły. Dyrektor Piotr Czaja przedstawił bogatą historię i teraźniejszość tej zasłużonej placówki oświatowej powiatu Puckiego.
Szkoła pod żaglami
2010-09-08 Puck, edukacja
Rejs po zatoce puckiej uczniów, absolwentów oraz nauczycieli I LO w Pucku i Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Rzucewie.
Konkurs „Wiem co jem”
2010-06-22 Puck, edukacja
W ramach europejskiego projektu Food-Pro-Fit, mającego na celu walkę z otyłością oraz propagowanie zdrowego stylu odżywiania, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we współpracy z Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowaczym w Pucku zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX