Telewizja Półwysep - Strona Główna

Sesja Rady Gminy Puck

XX Sesja Rady Gminy Puck
W dniu 24 maja w Urzędzie Gminy odbyła się XX Sesja Rady Gminy Puck, na której dokonano uchwalenia absolutorium budżetowego dla tej jednostki samorządu terytorialnego. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z sesji.
XVII Sesja Rady Gminy Puck
Zapraszamy do obejrzenia XVII sesji Rady Gminy Puck, która odbyła się w dniu 26 kwietnia 2012 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck.
XV Sesja Rady Gminy Puck
XV Sesja Rady Gminy Puck
XIV Sesja Rady Gminy Puck
XIV Sesja Rady Gminy Puck
XIII Sesja Rady Gminy Puck
XIII Sesja Rady Gminy Puck
IX Sesja Rady Gminy Puck
W dniu 4 lipca 2011r. o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puck odbyła się IX Sesja Rady. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z sesji.
VII Sesja Rady Gminy Puck
W dniu 19 maja w Urzędzie Gminy odbyła się VII Sesja Rady Gminy Puck, na której dokonano uchwalenia absolutorium budżetowego dla tej jednostki samorządu terytorialnego. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z sesji.
VI Sesja Rady Gminy Puck
W dniu 28 kwietnia o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy odbyła się VI Sesja Rady Gminy Puck. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z sesji.
44 Sesja Rady Gminy Puck
Na 44 sesji rady Gminy Puck zostały uchwalone kolejne ważne uchwały m.in. o pomocy społecznej, wysłuchano sprawozdania z działalności Wójta w okresie między sesjami, wręczone zostały stypendia uczniom gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i studentom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej! Obejrzyj reportaż!
XLII  Sesja Rady Gminy Puck
Po wakacyjnej przerwie ruszyły prace w puckim samorządzie. W obradach XLII sesji rady Gminy Puck dominował temat lada chwila rozpoczynającego się roku szkolnego. Nauczycielom wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego oraz przedstawiono informacje o stanie przygotowania szkół przed rozpoczęciem roku szkolnego.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2021 SEMWIT / StudioFX