Telewizja Półwysep - Strona Główna

policja

Świetne wyniki pracy funkcjonariuszy KPP w Pucku
2010-05-10 Puck, policja
Decyzją Komendy Woj. Policji odchodzi się od premiowania funkcjonariuszy z okazji dni świątecznych i w roku 2010 kładzie się nacisk na wyniki pracy. 4 maja w KPP w Pucku wręczono nagrody pieniężne 36 policjantom za osiągnięte wyniki w pracy.
Uroczystość ślubowania nowo przyjętych policjantów
2010-04-30 Puck, policja
Ciekawe wyzwania i wielka odpowiedzialność - to wszystko przed nowymi funkcjonariuszami, którzy w dniu 30 kwietnia zostali przyjęci w szeregi puckiej policji. Jakie kryteria należy spełnić by stać się policjantem i co skłoniło młodych ludzi do podjęcia takiego zawodu? O tym wszystkim dowiecie się Państwo z naszego reportażu.
Policyjne przygotowania do weekendu majowego
2010-04-27 Puck, policja
27.04.2010r. - Zbliża się kolejny długi weekend majowy. O aspektach bezpieczeństwa a także o tym, jak Pucka policja szykuje się do przyjęcia rzeszy turystów opowie Państwu oficer prasowy KPP w Pucku asp. Łukasz Dettlaff.
„Maluchu razem bezpieczniej”
2010-04-19 Puck, policja
W Komendzie Powiatowej Policji w Pucku miało miejsce spotkanie organizacyjne dotyczące akcji „Maluchu Razem Bezpieczniej”. W jaki sposób i gdzie Twoje dziecko będzie mogło dowiedzieć się o zasadach bezpieczeństwa? Kto jest odpowiedzialny za realizację tego projektu? Jakie efekty przyniosła poprzednia edycja? Chcesz wiedzieć? Posłuchaj wypowiedzi samych organizatorów.
Powołanie na I z-cę powiatowego kom. w KPP Puck
2010-04-16 Puck, policja
16.04.2010r. w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku odbyła się uroczystość powołania podins. Mariusza Szreibera na stanowisko I-go zastępcę komendanta powiatowego. Jakie będą jego nowe obowiązki i zamierzenia służbowe oraz co jeszcze działo się na tym spotkaniu, przedstawia prezentowany materiał.
Pucka afera: policjant i uprawa marihuany!
2010-03-17 Puck, policja
Sprawa zatrzymania policjanta, w związku ze znalezieniem uprawy marihuany, wzbudza wiele emocji. Rzecznik prasowy KPP w Pucku oraz Prokurator Rejonowy rzucają nieco więcej światła na zaistniałe zdarzenie. Zdobyliśmy też nagranie z akcji straży pożarnej, która doprowadziła do odkrycia pokaźnej ilości odurzającej rośliny. Nim podejmiesz osąd, poznaj fakty!
Niebezpieczna zima na drogach
2010-01-27 Wladysławowo, policja
Na Drodze Chłapowskiej we Władysławowie doszło do wyjątkowo niebezpiecznej kolizji. Na przejeździe kolejowym drezyna staranowała samochód dostawczy. O przyczynach wypadku opowiada rzecznik prasowy KPP w Pucku. O wyjątkowo trudnych warunkach na drogach mówi pan Zdzisław Robakowski z firmy "Abruko".
Roczna odprawa służbowa KPP w Pucku
2010-01-26 Puck, policja
W Komendzie Powiatowej Policji w Pucku odbyła się coroczna odprawa służbowa. Pod czujnym okiem I-go zastępcy Komendanta województwa pomorskiego, omawiano perspektywy rozwoju skuteczności policji z perspektywy zeszłorocznych sukcesów. Jeśli chcesz wiedzieć, czy będziesz mógł spacerować bezpiecznie ulicami swego miasta w tym roku, obejrzyj ten materiał.
Święta Bożego Narodzenia, zagrożenia i bezpieczeństwo
2009-12-22 Puck, policja
O zagrożeniach i bezpieczeństwie podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mówią między innymi: asp. Łukasz Dettlaff - oficer prasowy KPP w Pucku, kpt. inż. Jarosław Wszałek - starszy specjalista ds. kontrolno-rozpoznawczych KP PSP w Pucku oraz Jarosław Mach - komendant Straży Miejskiej we Władysławowie.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2023 SEMWIT / StudioFX