Telewizja Półwysep - Strona Główna

Hel

2010-07-10 Hel
Poławianie „Bałtyckiego Złota”
2008-07-28 Hel
D-DAY HELL
Słoneczna Stacja - wakacyjna akcja 4Fun.tv i Polsatu
2017-08-11 Hel, rozrywka
„Słoneczna Stacja” czyli wakacyjna trasa Telewizji Polsat oraz 4FUN.TV Odwiedziła największe nadmorskie kurorty: Hel, Ustronie Morskie, Ustkę, Kołobrzeg i Łebę, gdzie na urlopowiczów czekało moc atrakcji.
Bursztynowa Miss Polski 2012
2012-06-13 Hel, rozrywka
Najpiękniejsze Polki ponownie zagoszczą na wybrzeżu... Zgłoś się do wspaniałej zabawy!
71 rocznica bohaterskiej obrony Helu
2010-10-02 Hel, święto
W Helu odbyły się uroczystości w 71. rocznicę zakończenia walk w obronie półwyspu. Przedstawiciele Marynarki Wojennej, kombatanci oraz władze miasta złożyli kwiaty na grobach poległych żołnierzy. Wśród gości byli m.in. dwaj obrońcy: Marian Strzyżewski i Henryk Bernard.
Hel dla powodzian
2010-07-14 Hel, rozrywka
W Helu odbył się wielki koncert na rzecz powodzian. Impreza tuż przy Bulwarze Nadmorskim trwała do późnych godzin nocnych. Koncerty rockowe przeplatane były licytacjami, m.in. płyt z autografami występujących zespołów: Czarno-Czarnych, Big Cyca oraz Oddziału Zamkniętego.
Wyprawa Artura Labuddy Granicami bez granic
Artur Labudda swoją odwagą, siłą charakteru i optymizmem mógłby obdzielić niejednego malkontenta, sam o sobie mówi „Taki zwykły człowieczek”. Kilka lat temu zafascynowany literaturą Romualda Kaperskiego, wyruszył z przyjaciółmi na Syberię. Dziś szykuje się do kolejnej wyprawy. Przedzierając się quadem wzdłuż granic Polski, chce pokonać granice ludzkich przekonań oraz własnych słabości.
Helska Majówka 2010
2010-05-03 Hel, rozrywka
Choć przez większość długiego weekendu majowego wiało i padało, bawiący na Helu turyści na nudę narzekać nie mogli. Odbywały się tu liczne festyny rodzinne, pokazy teatralne dla najmłodszych, konkursy, gry oraz zabawy. Bulwar Nadmorski raz był roztańczony, innym razem zamieniał się w Dziki Zachód. W przerwie pomiędzy zabawą, można było wziąć udział w uroczystościach państwowych.
Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej Z. Przybyszewskiego
2010-04-29 Hel, historia
29.04.2010 w Muzeum Obrony Wybrzeża powstała nowa wystawa poświęcona pamięci Kmdr Z. Przybyszewskiego. Za poświęcenie na rzecz ochrony zabytków wręczone zostały krzyże zasług, jak i również odznaczono Honorowego Obywatela Miasta Helu. O tym, jakim człowiekiem w życiu prywatnym był kmdr Przybyszewski dowiedzieliśmy się od Pani Janiny Bogusławskiej-Narloch wnuczki Porucznika.
XLIII Sesja Rady Miasta  Helu
2010-03-24 Hel, polityka
43 sesja Rady Miasta za nami. Inspektor ds. obrony cywilnej zreferował sprawozdanie za rok 2009. Poruszył sprawę umacniania brzegów morskich. Przedstawiono status realizacji projektów rozwoju gminnej gospodarki. Lecz niewątpliwie wszystkich mieszkańców zainteresuje waloryzacja wynagrodzenia burmistrza. Chcesz wiedzieć ile zarabia najważniejsza osoba w mieście? Obejrzyj reportaż!
Sesja Rady Miasta Helu
2010-01-29 Hel, polityka
XLI Sesja Rady Miasta Helu przeszła do historii, jako pierwsza, która odbyła się po powrocie na stanowisko burmistrza Mirosława Wądołowskiego. Podjęto kwestię uchwalenia nowego wynagrodzenia głowy miasta. Lecz najważniejsza, z punktu widzenia życia mieszkańców, jest niewątpliwie realizacja planu modernizacji sieci wodnokanalizacyjnej. Obejrzyj materiał i dowiedz się więcej!
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX