Telewizja Półwysep - Strona Główna

rozrywka

Słoneczna Stacja - wakacyjna akcja 4Fun.tv i Polsatu
2017-08-11 Hel, rozrywka
„Słoneczna Stacja” czyli wakacyjna trasa Telewizji Polsat oraz 4FUN.TV Odwiedziła największe nadmorskie kurorty: Hel, Ustronie Morskie, Ustkę, Kołobrzeg i Łebę, gdzie na urlopowiczów czekało moc atrakcji.
Free Time Festiwal - Targi turystyczne w Gdańsku
2017-04-22 Gdańsk, rozrywka
FREE TIME FESTIWAL 1-2.04.2017 to multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Projekt adresowany jest do osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia, nielubiących się nudzić, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.
Gmina Puck: Wieczór Bożonarodzeniowy
2016-12-18 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy” Gminy Puck. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Spotkanie adresowane było głównie do ludzi tworzących i wspierających życie społeczno-kulturalne oraz samorządowców Gminy Puck.
Spotkanie Rodzin Muzykujących – Starzyno 2016
2016-12-11 Starzyno, rozrywka
W Starzynie odbyło się 22 Spotkanie Rodzin Muzykujących. Rodziny w swoim repertuarze prezentowały m.in. utwory biesiadne, bożonarodzeniowe, patriotyczne czy kaszubskie. Po raz pierwszy można było usłyszeć również… ludowe piosenki rosyjskie. Uczestnikiem spotkania był bowiem duet rodzinny z Kaliningradu.
21. Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej
2016-11-20 Żelistrzewo, rozrywka
W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się 21 Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.
Konkurs wirtuozów ustnych organek w Gnieżdżewie
2016-11-19 Gnieżdżewo, rozrywka
Dnia 19 listopada 2016 roku w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie odbyło się DREDZI „KASZËBSCZÉ BRËMZOWANI” czyli konkurs wirtuozów organek ustnych.
2016-09-18 Celbowo, rozrywka
18 września 2016 roku na placu przy Wiejskim Klubie Kultury w Celbowie odbył się festyn pn. „Dzień Ziemniaka”. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Koło Gospodyń Wiejskich i WKK w Celbowie przy współpracy z Pomorsko-Mazurską Hodowlą Ziemniaka Oddział w Celbowie.
Koncert upamiętniający Tomka Bonarowskiego
2016-09-10 Puck, rozrywka
10 września w Pucku odbył się memoriał Tomasza Bonarowskiego, żeglarza i producenta muzycznego. W ramach wydarzenia na Zielonej Plaży w Pucku odbył się koncert "Muzycy i Żeglarze Dla Zdrowia", a na zatoce regaty.
Dożynki Powiatowo Gminne - Święto Plonów 2016
2016-08-29 Swarzewo, rozrywka
Wielkie święto rolników Ziemi Puckiej – w tym roku przygotowane wspólnie przez Powiat Pucki oraz Gminę Puck przeszło do historii. Dzisiaj (28.08.2016) w Swarzewie nie brakowało tradycyjnych wieńców dożynkowych, swojskich chlebów wypieczonych z mąki z tegorocznego zboża i podziękowań za zebrane plony.
IX Figle Gnieżdżewskich Gburów
2016-08-06 Gnieżdżewo, rozrywka
W Gnieżdżewie odbył się IX Festyn Folklorystyczny "Figle Gnieżdżewskich Gburów". Po powitaniu przybyłych Gości przez Sołtysa wsi, rozpoczęła się świetnie przygotowana przez Mieszkańców Gnieżdżewa inscenizacja na podstawie książki "Figle gnieżdżewskich gburów" Pana Jana Patok.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX