Telewizja Półwysep - Strona Główna

Jastrzębia Góra

Uroczyste Obchody 90-lecia Jastrzębiej Góry
Obchody 90-lecia rozpoczęły się Mszą św. w kościele pw. Św. I. Loyoli w J. Górze. Podczas imprez towarzyszących można było obejrzeć m.in. wystawę fot. ks. Czesława Kozłowskiego „Lodowcem rzeźbione, wodą ozdobione”, wystawę fot. „J. Góra dawniej i dziś” prace Tadeusza Szwok, Włodzimierza Zieland, Romana Kużel.
Pokaz kulinarny w hotelu Primavera
W hotelu Primavera w J. Górze odbył się pokaz kulinarny, na którym można było obserwować szefów kuchni, którzy prezentowali swoje wyjątkowe umiejętności. Podczas pokazów można było degustować wyśmienite potrawy m.in. kuchni włoskiej i tajskiej. Wydarzenie stwarzało doskonałą możliwość zapoznania się z najbardziej aktualną i kompleksową ofertą produktów i usług dla gastronomii.
Zabawa karnawałowa w hotelu „ARA” 2011
Dzięki Państwu Kowalewskim – właścicielom hotelu „ARA” oraz licznym sponsorom 21 i 22 lutego w Jastrzębiej Górze zorganizowano Bal Charytatywny dla dzieci w wieku szkolnym. W zabawie brały udział dzieci z Jastrzębiej Góry, Karwi, Tupadeł, Łebcza i Pucka.
Koncert finałowy Letniego Festiwalu Muzycznego
25.08.2010r. w Jastrzębiej Górze zakończył się V Międzynarodowy Letni Festiwal Muzyczny. Koncert finałowy dała Orkiestra Kameralna Narodowej Akademii Muzycznej Ukrainy pod batutą Igora Andereevskiego.
Ósmy cud świata w Jastrzębiej Górze
Armia Terakotowa – tak nazywanych jest ponad siedem tysięcy żołnierzy wraz z końmi, odnalezionych przez trzech chińskich chłopów w 1974 roku, w pobliżu miasta Xi’an. W pełni odrestaurowaną Armię Terakotową można oglądać w Chinach natomiast replikę jej niewielkiej części można obejrzeć w J. Górze.
Podwodny świat
Jastrzębia Góra oprócz wspaniałego wypoczynku oferuje także mnóstwo atrakcji. Np. wspaniałe oceanarium po wizycie, w którym każdy miłośnik słodkowodnych i morskich potworów będzie zadowolony.
Moje wakacje - J. Góra
Breakdance tańczony latem na ulicach nadmorskich miejscowości może być dobrym sposobem na zarobienie całkiem sporej sumy. Zobacz jak przedsiębiorczy potrafią być młodzi ludzie!
Muzyczne Spotkania w Jastrzębiej Górze
Przebywający w Jastrzębiej Górze mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z muzyką kaszubską. Imprezę poprowadził znany z poczucia humoru konferansjer Rafał Potrykus, członek zespołu Manijoce.
Muzyczna Biesiada z Kaszubską Tabaką
W Jastrzębiej Górze odbyła się Muzyczna Biesiada z Kaszubska Tabaką pod hasłem przewodnim „Chcemë le so zażëc”. Organizatorem imprezy było Biuro Promocji Miasta Władysławowa, poprowadziła ją natomiast wspaniale Pani Bożena Ceszke.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX