Telewizja Półwysep - Strona Główna

interwencje

Władysławowo przed sezonem letnim
20 kwietnia Burmistrz Miasta Władysławowa pani Grażyna Cern przedstawiła przedsiębiorcom wyniki ankiety przeprowadzonej w celu identyfikacji potrzeb turystycznych miasta. Warto zobaczyć co w mieście będzie realizowane w najbliższym czasie.
Rozpadająca się ruina przy ul. Szkutników
Turystyczne miasteczko powinno zachwycać architekturą i dawać poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz wczasowiczom. Dlaczego zatem, w dwa lata po interwencji TV Półwysep, waląca się ruina, przy ul. Szkutników, dalej straszy swą brzydotą i groźbą zawalenia? Bulwersuje też fakt, iż po drugiej stronie ulicy znajduje się przedszkole, w którym codziennie przebywa kilkadziesiąt dzieci.
Odśnieżanie dróg
2010-01-14 Puck, interwencje
Zastanawiałeś się kiedyś jak służby porządkowe walczą z zimą? Jaki wpływ ma zimowa aura na stan techniczny Twojego pojazdu? Jeśli tak, koniecznie obejrzyj ten program! - Wywiad z Kierownikiem Dróg Rejonowych w Pucku. Rozmowa z przedstawicielem firmy „Abruko”. W jaki sposób możesz się ustrzec przed szkodliwym działaniem soli drogowej na samochód – porady eksperta!
Ubezpieczenia Komunikacyjne - Biuro „Alka” w Pucku
2009-04-15 Puck, interwencje
"Wypadek Przypadek" Ubezpieczenia Alka - Krzysztof Brytan www.alkaubezpieczenia.pl - Puck, Władysławowo - Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW, na Życie i Zdrowie, Majątkowe, Firmy, Turystyczne, Mieszkaniowe i Domu, dobieramy najkorzystniejsze oferty największych Towarzystw Ubezpieczeniowych
Kwiczący problem
Kwiczący problem. O hodowli trzody chlewnej.
Nasze interwencje
Nasze interwencje - program poświęcony problemom ludzi.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX