Telewizja Półwysep - Strona Główna

straż pożarna

Pożar w Jastarni
W Noc Świętojańską w Jastarni palił się budynek Miejskiego Zarządu Portu. Prawdopodobną przyczyną pożaru był upadek racy świetlnej na dach budynku.
Spłonął dom na Danie: rodzina bez środków do życia
2010-04-01 Łebcz, straż pożarna
W Łebczu doszło do wielkiej tragedii. Dom, zamieszkały przez piątkę lokatorów, został doszczętnie zniszczony w pożarze. Jedna osoba nie żyje, a czteroosobowa rodzina została bez środków do życia oraz dachu nad głową. Przedstawiamy apel zrozpaczonej kobiety o pomoc dla swej matki, dwójki małych dzieci jak i dla siebie.
Sprawozdanie z działalności OSP we Władysławowie
Jak w początkowych miesiącach każdego roku bywa, instytucje działające na rzecz porządku publicznego, dokonują podsumowań i bilansów roku wcześniejszego. Nie inaczej jest z OSP Władysławowo, której sprawozdanie za rok 2009 prezentujemy w krótkim reportażu. Zapraszamy.
Pucka afera: policjant i uprawa marihuany!
2010-03-17 Puck, straż pożarna
Sprawa zatrzymania policjanta, w związku ze znalezieniem uprawy marihuany, wzbudza wiele emocji. Rzecznik prasowy KPP w Pucku oraz Prokurator Rejonowy rzucają nieco więcej światła na zaistniałe zdarzenie. Zdobyliśmy też nagranie z akcji straży pożarnej, która doprowadziła do odkrycia pokaźnej ilości odurzającej rośliny. Nim podejmiesz osąd, poznaj fakty!
Pożegnanie komendanta KP PSP w Pucku
2010-02-26 Puck, straż pożarna
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku ma nowego komendanta. Wybraliśmy się z kamerą na uroczyste przekazanie obowiązków przez Mikołaja Gierasimiuka swemu następcy st.kpt.mgr inż. Bartłomiejowi Mollin. Podziękowania za wiele lat pracy przybyli złożyć przedstawiciele władz lokalnych powiatu, wiceminister rolnictwa oraz strażacy z całego powiatu.
Święta Bożego Narodzenia, zagrożenia i bezpieczeństwo
2009-12-22 Puck, straż pożarna
O zagrożeniach i bezpieczeństwie podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mówią między innymi: asp. Łukasz Dettlaff - oficer prasowy KPP w Pucku, kpt. inż. Jarosław Wszałek - starszy specjalista ds. kontrolno-rozpoznawczych KP PSP w Pucku oraz Jarosław Mach - komendant Straży Miejskiej we Władysławowie.
Życzenia świąteczne Służb Mundurowych
2009-12-22 Puck, straż pożarna
Życzenia świąteczne Służb Mundurowych - kpt. mgr inż. Krzysztof Ceynowa KP PSP w Pucku
Dzień Strażaka Obchody KP PSP w Pucku
2009-05-14 Puck, straż pożarna
14 maja w naszej komendzie odbył się uroczysty Apel z okazji "Dnia Strażaka".
Przekazanie dwóch samochodów dla KP PSP Puck
2008-12-23 Puck, straż pożarna
Uroczystość przekazania dwóch samochodów dla KP PSP w Pucku. Duży samochód został ufundowany z finansów Komendanta Wojewódzkiego Policji, Starostwa oraz Samorządu Gminy.
Uroczystości w OSP w Chłapowie
Uroczystości w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chłapowie. Wiążą się one ze 125 rocznicą ochrony przeciwpożarowej oraz 25-leciem nadania sztandaru jednostce.
www.nordi.pl | www.polwysep.pl | www.zatokapucka.pl

© 2024 SEMWIT / StudioFX